Литий диск ATS Mizar 7x17/5x112 ET48,5 DIA66,6
Фото 31 | від 5 022 до 7 799 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації ATS Mizar 49
Характеристики
ATS Mizar 7x17/5x112 ET48,5 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ATS Mizar 7x17/5x112 ET48,5 DIA66,6
Сортувати
ATS MIZAR Diamant-Schwarz (R17 W7.0 PCD5x112 ET48.5 DIA66.6) | 7 799 грн. |
Ats Mizar R17 W7 PCD5x112 ET48.5 DIA66.6 Silver MZ70748M81 | 5 022 грн. |
Диски ATS Mizar 7x17 5x112 ET48, 5 DIA66, 6 (diamond black) (1000883577) | 7 272 грн. |
ATS MIZAR Polar-Silber (R17 W7.0 PCD5x112 ET48.5 DIA66.6) | 7 699 грн. |
Ats Mizar R17 W7 PCD5x112 ET48.5 DIA66.6 Black MZ70748M82-6 | 7 795 грн. |
Диски ATS Mizar 7x17 5x112 ET48,5 DIA66,6 (polar silver) (1000883578) | 7 231 грн. |
Закрити
Схожі