Литий диск AUTEC Wizard 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA70,1
Відео 4Фото 9 | від 7 370 до 9 424 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації AUTEC Wizard 71
Характеристики
AUTEC Wizard 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Wizard 7,5x17/5x114,3 ET45 DIA70,1
Сортувати
Autec Wizard 7.5x17 5x114.3 ET45 DIA70.1 GM | 7 370 грн. |
Autec Wizard (W) R17 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Gunmetal Matt W751745509 | 9 107 грн. |
Autec Wizard (7.5J x 17 5x114.3 ET45 DIA70.1) Gunmetal Matt На замовлення | 8 175 грн. |
Autec Wizard (W) R17 W7.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Gunmetal Matt | 9 424 грн. |
Диски AUTEC Wizard Gunmetal matt R17 W7,5 PCD5x114,3 ET45 DIA70,1 ID11771 | 7 970 грн. |
Диски AUTEC Wizard Gunmetal matt R17 W7,5 PCD5x114,3 ET45 DIA70,1 ID34729 | 7 970 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі