Литий диск Avus Racing Grizzly 8x17/5x130 ET45 DIA71,6
від 6 417 до 10 196 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Avus Racing Grizzly 4
Характеристики
Avus Racing Grizzly 8x17/5x130 ET45 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avus Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avus Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Avus Racing Grizzly 8x17/5x130 ET45 DIA71,6
Avus Racing Grizzly R17 W8 PCD5x130 ET45 DIA71.6 Silver 1000000041545 | 6 417 грн. |
Avus GRIZZLY (8J x 17 5x130 ET45 DIA71.6) Hyper Silver На замовлення з Євр | 10 196 грн. |
Avus Racing Grizzly R17 W8 PCD5x130 ET45 DIA71.6 Silver | 6 633 грн. |
Закрити
Схожі