Стабілізатор напруги Awattom SNOPT-1.0 1000 Вт (11368)
Відео 1Фото 3 |
Awattom SNOPT-1.0 1000 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 1000 Вт
Вхідна напруга:136-278 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):2.5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Модифікацію моделі SUN адаптовано для роботи з сонячними енергосистемами
Всі характеристики
Купити Awattom SNOPT-1.0 1000 Вт
Усі ціни 6 →Стабилизатор напряжения Awattom СНОПТ-1.0 | 7 650 грн. |
Стабилизатор Awattom СНОПТ 1,0 кВт (Ш) 00-00009652 | 8 400 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ-1.0 (5А) Awattom СНОПТ-1.0 (5А) | 7 650 грн. |
Стабілізатор напруги Awattom СНОПТ 1 кВт (Ш) | 8 400 грн. |
Стабілізатор симісторний для котла підвищеної точності 1 кВт ± 2,5 Awattom | 7 650 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ 1 кВт | 7 650 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель SNOPT-1.0 — ступінь захисту – IP 20
- Модель SNOPT-1.0 IP56 — ступінь захисту IP 56
Модификації Awattom SNOPT-1.0
Ціни на Awattom SNOPT-1.0 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPT-0.5 500 Вт | від 6 150 грн. | 4 пропозиції | ||
Awattom SNOPT-1.0 1000 Вт | від 7 650 грн. | 6 пропозицій | ||
Awattom SNOPT-2.2 2200 Вт | від 8 550 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →