Бойлер Bandini SE 80
Bandini SE 80 |
|
Надійний та зручний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 80 л з потужним занурювальним ТЕНом, безвідмовною електромеханічною системою керування та якісною пінополіуретановою теплоізоляцією. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2017, орієнтований на користувачів, яким потрібен універсальний побутовий електричний бойлер для вертикального монтажу.
На основі цього апарату можна створити надійну систему гарячого водопостачання для міської квартири, невеликого котеджу або готельного номера, розрахованого на 2-3 особи. Основою конструкції накопичувального водонагрівача Bandini SE 80 став міцний внутрішній циліндричний бак, виготовлений з листової холоднокатаної сталі товщиною 1,8 мм, покритої спеціальною термостійкою емаллю. Для додаткового захисту від корозії є протекторний магнієвий анод. Для нагрівання використовуються один трубчастий електричний нагрівач підвищеної потужності (2000 Вт), що працює у прямому контакті з водою. Для автоматичної підтримки заданої температури (максимально до 75 °C) є надійний капілярний термостат, а її контроль виконується за біметалевим термометром.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bandini 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bandini.
Купити Bandini SE 80
Усі ціни 6 →Bandini Bandini Braun SE 80 SE0080C2VR152 | 6 980 грн. |
Бойлер електричний Bandini Braun SE 80R SE0080C2VR152 | 5 933 грн. |
SE 80R Водонагрівач 80 л BANDINI BRAUN 2,0 кВт 700 x 460 мм SE0080C2VR152 | 6 980 грн. |
Водонагрівач Bandini Braun 80 л 2,0 кВт - SE 80R SE0080C2VR152 | 6 630 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Bandini Water Heaters SE 80 SE0080C5VR337 | 6 120 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Bandini Water Heaters SE 80 SE0080C5VR337 | 6 120 грн. |
Модификації Bandini SE 80
Ціни на Bandini SE 80 |
---|---|---|---|---|
Bandini SE 30 | від 5 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Bandini SE 50 | від 5 739 грн. | 5 пропозицій | ||
Bandini SE 80 | від 5 933 грн. | 6 пропозицій | ||
Bandini SE 100 | від 6 152 грн. | 6 пропозицій | ||
Bandini SE 120 | від 7 440 грн. | 6 пропозицій | ||
Bandini SE 150 | від 13 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Bandini SE 200 | від 14 900 грн. | 2 пропозиції |