Литий диск BBS CI-R 9x20/5x112 ET25 DIA82
Відео 8Фото 16 | від 29 560 до 38 852 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації BBS CI-R 56
Характеристики
BBS CI-R 9x20/5x112 ET25 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити BBS CI-R 9x20/5x112 ET25 DIA82
Сортувати
BBS CI-R R20 W9 PCD5x112 ET25 DIA82.1 BRONZE | 34 076 грн. |
BBS CI-R 9x20 5x112 ET25 DIA82 Black | 29 560 грн. |
BBS Легковий диск BBS CI-R satin black R20 W9 PCD5x112 ET25 DIA82 | 34 194 грн. |
BBS CI-R (9J x 20 5x112 ET25 DIA82.1) Satin Black На замовлення з Європи. | 33 440 грн. |
BBS BBS CI-R 9x20 5x112 ET25 DIA82.1 PLS | 30 673 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі