Струбцина Bessey EZS90-8 900 мм
Відео 1Фото 8 | 2 702 грн. Купити! Струбцина одноручна Bessey EZS 900х80 мм розпір 1110 мм зусилля до 2000 НМаркетплейс: Rozetka.ua Нужные вещиЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Bessey EZS90-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bessey EZS90-8
Ціни на Bessey EZS90-8 |
---|---|---|---|---|
Bessey EZS15-8 150 мм | від 1 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Bessey EZS30-8 300 мм | від 1 391 грн. | 2 пропозиції | ||
Bessey EZS45-8 450 мм | від 1 809 грн. | 1 пропозиція | ||
Bessey EZS60-8 600 мм | від 1 875 грн. | 2 пропозиції | ||
Bessey EZS90-8 900 мм | від 2 702 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →