Гейнер BioTech Hyper Mass 5000 2.3 кг
Відео 3Фото 2 |
BioTech Hyper Mass 5000 2.27 kg |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioTech.
Купити BioTech Hyper Mass 5000 2.3 кг
Усі ціни 20 →Гейнер Biotech Hyper Mass 2.27 кг Печиво і крем (5999076240845) | 1 765 грн. |
Гейнер Biotech Hyper Mass 2.27 кг Солона карамель (5999076240852) | 1 765 грн. |
Комплект Гейнер Biotech Hyper MASS 2.27кг Смак Полуниця + Шейкер (90903) | 2 249 грн. |
Комплект Гейнер Biotech Hyper MASS 2.27кг Смак Шоколад + Шейкер (90903) | 2 249 грн. |
Комплект Гейнер Biotech Hyper MASS 2.27кг Смак Горіх + Шейкер (90903) | 2 249 грн. |
Вуглеводно-білковий гейнер компанії BioTech випускається в різних варіантах фасування. Найдоступніший варіант пропонується в кілограмовому пакеті і не комплектується мірною ложкою, а ось вже 2,3 кг порошку йдуть в банку, всередині якої є скупий.
Відмінне співвідношення вуглеводів і білка
У 100 грамах BioTech Hyper Mass 5000 містяться 65% вуглеводів і 26% білка. Такі пропорції забезпечують хороший баланс між енергетичною складовою і необхідною поживою для м'язів. Вуглеводи в гейнер представлені мальтодекстрином, декстрозою, фруктозою і інулін, а протеїн — сумішшю сироваткових білків і казеїну знежиреного.
На жир припадає 2%, тому використовувати спортивну добавку доцільно не тільки для цілей массонабора, але і під час сушіння, коли треба мінімізувати споживання жирних продуктів.
Креатин в складі
Корисним доповненням до основних компонентів BioTech Hyper Mass 5000 виступає креатин. Він з доведеною ефективністю підвищує силу і витривалість, сприяє зростанню м'язів. На 100 грам гейнера припадає близько 7,2% добавки, що складається з різних форм креатину, в тому числі мікронізованого моногідрату і креалкалина.
Різні смаки
BioTech Hyper Mass 5000 йде з чотирма варіантами підсолоджувачів: ваніль, шоколад, малиновий йогурт і капучіно з карамеллю. Користувачі по-різному оцінюють смакові якості добавки: одним вона подобається і не набридає, інші вважають смак дуже нудотним.
Рекомендована величина порції дорівнює 65 грам, в день варто приймати гейнер двічі. Якщо дотримуватися таких дозувань, то 2,3-кілограмової банки вистачить більше, ніж на півмісяця. Загалом, розмір однієї порції BioTech Hyper Mass 5000 є заниженими. Її енергетична цінність дорівнює всього 248 ккал, що рівносильно швидше невеликого перекусу, ніж повноцінного прийому їжі. Для цілей массонабора коштує в 1,5 – 2 рази збільшити рекомендовану дозу.
Вітамінний заслуговує уваги, до того ж його покупка дасть змогу додатково не витрачатися на креатину і мінімізувати споживання жирів.
Модификації BioTech Hyper Mass 5000
Ціни на BioTech Hyper Mass 5000 |
---|---|---|---|---|
BioTech Hyper Mass 5000 1 кг | від 718 грн. | 30 пропозицій | ||
BioTech Hyper Mass 5000 2.3 кг | від 1 765 грн. | 20 пропозицій | ||
BioTech Hyper Mass 5000 4 кг | від 2 439 грн. | 20 пропозицій |