Велокомп'ютер / спідометр Blackburn Atom SL 6.0
Відео 3Фото 4 |
Blackburn Atom SL 6.0
Тип:бездротовий
Дисплей:3 рядковий, з підсвіткою
Статистика:швидкість
Датчики:термометр
Всі характеристики
Характеристики Atom SL 6.0
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackburn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackburn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackburn Atom SL 6.0
Усі ціни 6 →Велокомп'ютер Blackburn Atom SL 6.0 (білий матовий) 2029741 | 2 000 грн. |
Blackburn Велокомпьютер Blackburn Atom SL 6.0 22 функции, черный mtb-20294 | 2 000 грн. |
Велокомп'ютер Blackburn Atom SL 6.0 (матовий білий) 2029741 | 2 000 грн. |
Велокомп'ютер Blackburn Atom SL 6.0 (чорний) 2029474 | 2 000 грн. |
Blackburn Велокомпьютер Blackburn Atom SL 6.0 22 функции, белый mtb-202974 | 2 000 грн. |
Велокомп'ютер Blackburn Atom SL 6.0 (чорний) 2029474 | 2 000 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості велокомп'ютера / спідометра Blackburn Atom SL 6.0:
- Налаштування під 2 велосипеда з різними розмірами коліс
РекомендуємоПорівняти в таблиці →