Литий диск Borbet CW3 10,5x21/5x120 ET35 DIA67,1
Фото 12 | від 15 494 до 19 030 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Borbet CW3 199
Характеристики
Borbet CW3 10,5x21/5x120 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 10,5x21/5x120 ET35 DIA67,1
Сортувати
Borbet CW3 sterling silver (R21 W10.5 PCD5x120 ET35 DIA67.1) | 16 499 грн. |
Borbet CW3 (10.5J x 21 5x120 ET35 DIA67.1) Sterling Silver На замовлення з | 18 063 грн. |
Диски Borbet CW3 10,5x21 5x120 ET35 DIA67,1 (gloss black) (1001334352) | 16 114 грн. |
Borbet CW3 Black Glossy (R21 W10.5 PCD5x120 ET35 DIA67.1) | 17 199 грн. |
Borbet CW3 (10.5J x 21 5x120 ET35 DIA67.1) Black Glossy На замовлення з Єв | 19 030 грн. |
Диски Borbet CW3 10,5x21 5x120 ET35 DIA67,1 (sterling silver) (1000834538) | 15 494 грн. |
Диски Borbet CW3 black glossy R21 W10,5 PCD5x120 ET35 DIA67,1 ID32796 | 18 554 грн. |
Диски Borbet CW3 sterling silver R21 W10,5 PCD5x120 ET35 DIA67,1 ID32736 | 17 611 грн. |
Закрити
Схожі