Литий диск Borbet CW3 8,5x19/5x120 ET45 DIA65,1
Фото 12 | від 13 015 до 18 125 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet CW3 198
Характеристики
Borbet CW3 8,5x19/5x120 ET45 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CW3 8,5x19/5x120 ET45 DIA65,1
Сортувати
Borbet CW3 sterling silver (R19 W8.5 PCD5x120 ET45 DIA65.1) | 13 899 грн. |
Borbet CW3 (8.5J x 19 5x120 ET45 DIA65.1) Black Glossy На замовлення з Євр | 15 910 грн. |
Borbet CW3 W8.5 R19 PCD5x120 ET45 DIA65.1 SS | 17 069 грн. |
Диски Borbet CW3 8,5x19 5x120 ET45 DIA65,1 (gloss black) (1001274476) | 13 635 грн. |
Borbet CW3 Black Glossy (R19 W8.5 PCD5x120 ET45 DIA65.1) | 14 599 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі