Литий диск Borbet LV4 7x17/4x100 ET38 DIA64,1
Фото 10 | від 6 968 до 8 151 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):64.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Borbet LV4 34
Характеристики
Borbet LV4 7x17/4x100 ET38 DIA64,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet LV4 7x17/4x100 ET38 DIA64,1
Сортувати
Borbet LV4 R17 W7 PCD4x100 ET38 DIA64.1 Gloss Black | 7 847 грн. |
Borbet LV4 Black Glossy (R17 W7.0 PCD4x100 ET38 DIA64.1) | 7 999 грн. |
Borbet LV4 R17 W7 PCD4x100 ET38 DIA64.1 Black Glossy 100906 | 7 882 грн. |
Borbet LV4 (7J x 17 4x100 ET38 DIA64.1) Black Glossy На замовлення з Європ | 7 788 грн. |
Borbet LV4 R17 W7 PCD4x100 ET38 DIA64.1 Black Glossy | 8 151 грн. |
Borbet LV4 (7J x 17 4x100 ET38 DIA64.1) На замовлення з Європи. | 6 968 грн. |
Диски Borbet LV4 7x17 4x100 ET38 DIA64,1 (gloss black) (1001271454) | 7 478 грн. |
Закрити
Схожі