Литий диск Borbet V 7x17/5x112 ET47 DIA66,6
Відео 2Фото 11 | від 6 817 до 9 177 грн. Порівняти ціни 43 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації Borbet V 30
Характеристики
Borbet V 7x17/5x112 ET47 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet V 7x17/5x112 ET47 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Borbet V R17 W7 PCD5x112 ET47 DIA66.6 (mistral anthracite glos | 7 692 грн. |
Borbet V 7x17 5x112 ET47 DIA66.6 ANTHR | 7 373 грн. |
Диски Borbet V 7x17 5x112 ET47 DIA66,6 (mistral anthracite glossy) | 7 691 грн. |
Borbet V (R17 W7.0 PCD5x112 ET47 DIA66.5) crystal silver | 7 520 грн. |
Borbet V 7x17 5x112 ET47 DIA66.6 ANTHR | 7 160 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі