Литий диск Borbet V 7x18/5x114,3 ET41 DIA67,1
Відео 2Фото 11 | від 8 065 до 10 672 грн. Порівняти ціни 28 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації Borbet V 30
Характеристики
Borbet V 7x18/5x114,3 ET41 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet V 7x18/5x114,3 ET41 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Borbet V R18 W7 PCD5x114.3 ET41 DIA67.1 (crystal silver) 10011 | 8 869 грн. |
Borbet V R18 W7 PCD5x114,3 ET41 DIA67.1 crystal silver | 8 984 грн. |
Borbet V (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET41 DIA67.1) crystal silver | 8 924 грн. |
Диски Borbet V 7x18 5x114,3 ET41 DIA67,1 (crystal silver) | 8 868 грн. |
Borbet V 7x18 5x114.3 ET41 DIA67.1 S | 8 250 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі