Литий диск Borbet Y 7x16/5x105 ET38 DIA56,6
Відео 1Фото 26 | від 5 950 до 7 892 грн. Порівняти ціни 42 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Borbet Y 130
Характеристики
Borbet Y 7x16/5x105 ET38 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 7x16/5x105 ET38 DIA56,6
Сортувати
Литые диски Borbet Y R16 W7 PCD5x105 ET38 DIA56.6 (matt titan) 1001585438 | 6 616 грн. |
Borbet Y 7x16 5x105 ET38 DIA56.6 T | 6 313 грн. |
Диски Borbet Y 7x16 5x105 ET38 DIA56,6 (matt titan) | 6 615 грн. |
Borbet Y (R16 W7.0 PCD5x105 ET38 DIA56.6) crystal silver | 6 286 грн. |
Borbet Y 7x16 5x105 ET38 DIA56.6 S | 6 330 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі