Харчовий контейнер Bormioli Rocco 388550M01021990
Bormioli Rocco 388550M01021990 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bormioli Rocco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bormioli Rocco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bormioli Rocco 388550M01021990
Ємність для зберігання Bormioli Rocco Quadra 15х15 см 0.75 л, 19х19 см 1.6 | 927 грн. |
Емкость для хранения Bormioli Rocco Quadra 15х15 см 0.75 л, 19х19 см 1.6 л | 927 грн. |
Набір ємностей Bormioli Rocco Frigoverre Basic 388550M01021990 (3 шт) | 910 грн. |
Набір харчових контейнерів Bormioli Rocco Quadra 3 шт. (388550M01021990) | 1 042 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →