Дриль Bosch GBM 13-2 RE Professional 06011B2000
Відео 4Фото 4 |
Bosch GBM 13-2 RE Professional 06011B2000 230 В, ключовий230 В, швидкозатискний |
|
Універсальна ручна дриль підвищеної потужності з підтримкою двох швидкісних режимів і мережевим живленням. Позиціонується як професійний продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для виконання значних обсягів монтажно-демонтажних, будівельних та оздоблювальних робіт. Відрізняється підвищеною точністю виконуваних свердлильних операцій, яка забезпечується якісним і довговічним опорним підшипником, а також добре збалансованим швидкозатискним патроном.
Колекторний електродвигун, що працює в парі з двошвидкісним редуктором на базі зносостійких термозміцнених сталевих шестернею, забезпечує крутний момент до 39 Нм. Максимальна швидкість обертання патрона дрилі Bosch GBM 13-2 RE 06011B2000 залежно від обраного режиму досягає 1000 або 3000 об/хв, чого цілком достатньо для свердління різних типів сталей (отвори діаметром до 13 мм), кольорових металів та їх сплавів, металу, полімерних матеріалах і дерева (до 32 мм). Електронний регулятор частоти обертання, вбудований в курковий механізм вимикача дає можливість оперативно швидкість патрона для отримання найкращого результату. Реверс допоможе легко впоратися з ситуацією заклинювання свердла.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GBM 13-2 RE Professional 06011B2000
Усі ціни 20 →Дрель безударная Bosch GBM 13-2 RE (БЗП) 06011B2000 | 9 435 грн. |
Дриль Bosch GBM 13-2 RE БЗП 06011B2000 | 11 171 грн. |
Дрель безударная Bosch Professional GBM 13-2 RE БЗП 06011B2000 | 11 171 грн. |
Bosch Bosch GBM 13-2 RE | 11 171 грн. |
Безударна Дрель Bosch GBM 13-2 RE Professional (750 Вт) (06011B2000) 06011 | 11 171 грн. |
Добре свердлить, є реверс, потужності вистачає для виконання домашніх робіт. Добре тримає патрон, свердла не прокручуються. З мінусів - закороткий кабель, для роботи під стелею без подовжувача не обійтися. Функціонал, потужність Немає Алексей Нагирный: користуюся Bosch GBM 13-2 RE Professional 06011B2001 більше року |
Модификації Bosch GBM 13-2 RE Professional 06011B2000
Ціни на Bosch GBM 13-2 RE Professional 06011B2000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBM 13-2 RE Professional 06011B2001 | від 11 214 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GBM 13-2 RE Professional 06011B2000 | від 9 272 грн. | 20 пропозицій |