Літня шина Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H
Відео 8Фото 4 |
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H ТОП-3ТОП-5 |
|
Літня гума преміумкласу для легкових автомобілів з потужними силовими агрегатами та любителів стилю динамічної високошвидкісної їзди за кермом. У Bridgestone Turanza ER300 застосовується асиметрична будова протекторного малюнка, що зумовлює стабільність робочих показників шини у різних погодних умовах теплої пори року. Центральну секцію протектора займає тріо поздовжніх ребер жорсткості, що відповідають за курсову стійкість транспортного засобу, чуйні реакції на команди кермового управління та хорошу передачу гальмівних зусиль при уповільненнях автомобіля.
По всьому колу протектора пущені об'ємні дренажні канали, що служать для ефективного відведення контактної плями води. Шина добре чинить опір акваплануванню і чіпко тримається за мокре дорожнє полотно. Гумова суміш моделі створена на основі кварцових компонентів та полімерних сполук. Покришка від Bridgestone приваблює високими показниками плавності ходу і їздового комфорту, а також гарною зносостійкістю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Купити Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H
Bridgestone TURANZA ER300 205/55 R16 91H * AR (8091144714) | 8 320 грн. |
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H 4448 | 3 754 грн. |
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H | 3 631 грн. |
Bridgestone TURANZA TURANZA ER300 205/55 R16 91H | 4 434 грн. |
0 4 32 24 |
Відїздив на цій резині 100 тис. 3 роки, і недавно купив її знов. Резина суперова, на дорозі тримається як вкопана при сухому і мокрому асфальті. Гуль не набив - це при тому, що декілька раз були сильні бокові удари. Все їх просто нема, а для тих хто каже, що вона шумна, то ви ще не чули шумних резин.. користуюся Bridgestone Turanza ER300 195/65 R15 91H більше року |
Експлаутую шини Bridgestone ER 300 (215/55 R 16) на Опель Вектра З 2.2 два сезони. До цього штатної стояв Bridgestone ER 30 (якими був задоволений проїхали близько 80 т.) Мій стиль водіння спокійний, без різких прискорень і 3. вже проїхали близько 40 т. залишок протектора 3 мм. І що цікаво, почалося зношування внутрішньої частини протектора, з розвалом-сходження все в нормі. Для "наших" доріг відмінно - немає "гуль" і порізів, поведінка машини на високих швидкостях на 5 балів, тиха, в міру жорстка. Колійність не її стихія - доводиться "ловити" і підрулювати,не спостерігалося у попередній моделі ER 30. користуюся Bridgestone Turanza ER300 215/55 R16 93V місяць і більше |
Купував ці шини у 2009 році. Відката вважай 6 сезонів. 2 протектори стерті (2 мм), 2 протектори ще живі (4 мм). Планую міняти на Turanza T001, але її дуже мало в РФ - напевно доведеться брати MY-02 Sporty Style. не шумить, хороша керованість та аквапланування. Бувало колесо кілька разів спускало – їхав на спушеному без проблем. Мені здалося - надто швидко стерся протектор. користуюся Bridgestone Turanza ER300 185/60 R14 82H місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H
Ціни на Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H | від 3 631 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H BMW/Mini | від 4 337 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91H Run Flat | від 4 895 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91V | від 3 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91V Run Flat | від 6 446 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91W | від 3 130 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91W BMW/Mini | від 3 460 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91W Run Flat | від 2 978 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza ER300 205/55 R16 91W Run Flat BMW/Mini | від 9 740 грн. | 1 пропозиція |