Дитяче автокрісло Britax Romer Evolva 123 SL SICT
Відео 3Фото 11 |
Britax Romer Evolva 123 SL SICT |
|
Стильна, функціональна модель лінійки автокрісел Evolva, яка відрізняється посиленою безпекою, універсальністю і оригінальним зовнішнім виглядом. Призначена для перевезення дітей від 8 місяців до 12 років. Надійні кріплення Isofix і захисна технологія SICT зводять до мінімуму ймовірність травми маленького пасажира від лобових і бічних ударів. Комплекс Click&Safe, відповідальний за фіксуючі ремені, оснащений звуковою сигналізацією.
Рівень висоти і натягу ременів можна регулювати однією рукою. Britax Romer Evolva 123 SL SICT має ще комплексом захисту HighBack. Це м'які, глибокі боковини крісла, що мають плечові «крила» — вони покликані захистити стегна і тулуб маляти, а регульований підголовник вбереже від травм його шию і голову. Кут нахилу спинки можна відхиляти для сну. Чохол легко знімається для прання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Купити Britax Romer Evolva 123 SL SICT
Усі ціни 10 →Автокресло BRITAX-ROMER EVOLVA 123 SL SICT Cosmos Black | 9 720 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER EVOLVA 123 SL SICT Mineral Purple | 9 720 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER EVOLVA 123 SL SICT Ocean Blue | 9 720 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER EVOLVA 123 SL SICT Flame Red | 9 720 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER EVOLVA 123 SL SICT Black Marble | 11 800 грн. |
- Система натягу ременів (Click&Safe)