Литий диск Brock B32 9x21/5x120 ET45 DIA74,1
Відео 4Фото 4 | від 14 998 до 19 690 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Brock B32 230
Характеристики
Brock B32 9x21/5x120 ET45 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B32 9x21/5x120 ET45 DIA74,1
Сортувати
Brock B32 Himalaya Grey Voll Poliert (HGVP) (R21 W9.0 PCD5x120 ET45 DIA74. | 16 099 грн. |
Brock B32 R21 W9 PCD5x120 ET45 DIA74.1 Himalaya Grey Polished BRB32902145W | 17 007 грн. |
Brock B32 (9J x 21 5x120 ET45 DIA74.1) На замовлення з Європи. | 17 712 грн. |
Brock B32 Schwarz Klar Matt (SKM) R21 W9.0 PCD5x120 ET45 DIA74.1 | 17 480 грн. |
Brock B32 (9J x 21 5x120 ET45 DIA74.1 ) | 18 442 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі