Литий диск Brock B35 9x20/5x114,3 ET45 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 16 238 до 23 311 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Brock B35 44
Характеристики
Brock B35 9x20/5x114,3 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B35 9x20/5x114,3 ET45 DIA72,6
Сортувати
Диски Brock B35 9x20 5x114,3 ET45 DIA72,6 (matt black full polished) | 17 240 грн. |
Brock B35 Schwarz Matt Voll Poliert (SMVP) (R20 W9.0 PCD5x114.3 ET45 DIA72 | 17 499 грн. |
Brock B35 (9J x 20 5x114.3 ET45 DIA72.6) Titan На замовлення з Європи. | 20 326 грн. |
Brock B35 SMVP R20 W9.0 PCD5x114.3 ET45 DIA72.6 | 21 153 грн. |
Brock B35 R20 W9 PCD5x114.3 ET45 DIA72.6 Black Matt Polished BRB35902045W4 | 21 273 грн. |
Диски Brock B35 9x20 5x114,3 ET45 DIA72,6 (matt black full polished) (1001 | 16 238 грн. |
Brock B35 (9J x 20 5x114.3 ET45 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 19 053 грн. |
Brock B35 (9J x 20 5x114.3 ET45 DIA72.6) Black На замовлення з Європи. | 23 311 грн. |
Brock B35 R20 W9 PCD5x114.3 ET45 DIA72.6 Titanium Metallic rim753Brock | 19 337 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі