Магістральний фільтр BWT Protector mini HR 1/2 (810506)
BWT Protector mini HR 1/2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BWT Protector mini HR 1/2
Усі ціни 7 →Фильтр для горячей воды BWT PROTECTOR MINI ½" HR (810506) 810506 | 3 104 грн. |
BWT BWT Protector Mini 1/2" HR 810506 | 3 104 грн. |
Фільтр для гарячої води BWT PROTECTOR MINI ½" HR (810506) | 3 104 грн. |
Компактний механічний фільтр з ручним прямим промиванням для гарячої води | 4 100 грн. |
Фільтр механічний BWT PROTECTOR mini HR для гарячої води | 2 162 грн. |
Фільтр механічний BWT PROTECTOR mini HR для гарячої води | 3 104 грн. |
BWT PROTECTOR mini HR1/2" | 3 100 грн. |
Модификації BWT Protector mini HR 1/2
Ціни на BWT Protector mini HR 1/2 |
---|---|---|---|---|
BWT Protector mini HR 1/2 | від 2 162 грн. | 7 пропозицій | ||
BWT Protector mini HR 1 | від 3 600 грн. | 5 пропозицій | ||
BWT Protector mini HR 3/4 | від 3 300 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →