Твердопаливний котел Candle UNI 25 25 кВт
Candle UNI 25 25 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:25 кВт, площа ~ 200 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Регулятор тяги купується окремо
Всі характеристики
Характеристики UNI 25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Candle UNI 25
Ціни на Candle UNI 25 |
---|---|---|---|---|
Candle UNI 20 20 кВт | від 65 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Candle UNI 25 25 кВт | від 69 300 грн. | 2 пропозиції | ||
Candle Uni 30 30 кВт | від 75 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Candle Uni 35 35 кВт | від 80 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Candle Uni 40 40 кВт | від 87 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Candle Uni 50 50 кВт | від 96 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Candle UNI 70 70 кВт | від 149 300 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →