Литий диск CARMANi 13 Twinmax 9x20/5x114,3 ET45 DIA72,6
Фото 12 | від 10 660 до 13 163 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації CARMANi 13 Twinmax 18
Характеристики
CARMANi 13 Twinmax 9x20/5x114,3 ET45 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 13 Twinmax 9x20/5x114,3 ET45 DIA72,6
Сортувати
Carmani 13 R20 W9 PCD5x114,3 ET45 DIA72.6 Silver | 11 625 грн. |
Carmani CA 13 Twinmax R20 W9 PCD5x114.3 ET45 DIA72.6 Black Polished CA1309 | 11 978 грн. |
Carmani CA 13 Twinmax R20 W9 PCD5x114.3 ET45 DIA72.6 Silver | 11 642 грн. |
Carmani 13 R20 W9 PCD5x114,3 ET45 DIA72.6 Black | 12 859 грн. |
Carmani 13 R20 W9 PCD5x114,3 ET45 DIA72.6 BLACK POLISHED | 13 163 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі