Кондиціонер Chigo CS-88H3A-X155 88 м²
від 26 000 грн. Купити! Кондиціонер Chigo CS-88H3A-X155Arizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Chigo CS-88H3A-X155 88 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:88 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:3180/2880 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CS-88H3A-X155
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chigo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Chigo CS-88H3A-X155
Ціни на Chigo CS-88H3A-X155 |
---|---|---|---|---|
Chigo CS-21H3A-B155 21 м² | від 8 218 грн. |
Chigo CS-25H3A-B155 24 м² | від 8 334 грн. | 1 пропозиція | ||
Chigo CS-32H3A-VB155 32 м² | від 9 752 грн. | 1 пропозиція | ||
Chigo CS-51H3A-PB155 49 м² | від 15 423 грн. | 1 пропозиція | ||
Chigo CS-66H3A-PB155 66 м² | від 18 742 грн. | 1 пропозиція | ||
Chigo CS-88H3A-X155 88 м² | від 26 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Chigo CS-100H3A-X155 96 м² | від 30 350 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →