Кондиціонер Chigo CCR/COU-24HR1 71 м²
від 60 000 грн. Купити! Кондиционер Chigo CCR-24HR1-C/COU-24HR1-C/SP-S068 кассетныйAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 24 міс. Поскаржитись |
Chigo CCR/COU-24HR1 71 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:71 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2400/2700 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CCR/COU-24HR1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chigo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Chigo CCR/COU-24HR1
Ціни на Chigo CCR/COU-24HR1 |
---|---|---|---|---|
Chigo CCR/COU-18HR1 53 м² | від 45 867 грн. | 2 пропозиції | ||
Chigo CCR/COU-24HR1 71 м² | від 60 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Chigo CCR/COU-36HR1 105 м² | від 78 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Chigo CCR/COU-60HR1 160 м² | від 104 667 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →