Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y
Відео 14Фото 9 |
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Купити Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y
Усі ціни 43 →Шина Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y XL FR | 6 004 грн. |
Continental PremiumContact 6 235/45 R18 98Y XL FR | 6 172 грн. |
Continental PremiumContact 6 235/45 R18 98Y XL FR | 6 230 грн. |
Continental PremiumContact 6 235/45 R18 98Y XL FR | 6 939 грн. |
Continental ContiPremiumContact 6 (235/45R18 98Y) | 6 038 грн. |
Купив на зміну брички 001, розмір 225*45*17. У порівнянні з бричкою, набагато м'якше і менше шуму. Колію не ловить. У дощ, само собою, треба з головою їхати, повністю не довіряв би їй. На швидкості 130, по трасі Київ-Харків, у дощ та плавному повороті проїжджаючи калюжу 1-2см глибиною мало не полетів (на новій гумі). У дощ на ній більше сотні краще не їхати, у цьому плані бричка 001 буде кращою. Впевнене управління на високих швидкостях із сухого покриття, не ловить колію. За своєї м'якості досить міцна, влітав кілька разів в український місячний ландшафт, думав, що пломби повипадають, але шишки не з'явилися. Помірне керування на мокрому покритті. На міських швидкостях проблем немає, більше сотні мокрим їхати вже не відчуватиму долі. користуюся Continental ContiPremiumContact 6 225/45 R17 91V кілька місяців |
Ось хто б що не говорив, але гума китайська за 2 копійки справжній контик реально дуже відрізняються, і в ресії що одне і теж не підходять. Вона коштує своїх грошей, ви китай через рік викинете, а на цій їздитимете 3 роки. Гума просто шикарна, шукав на машину з пневмою, варіантів було вже до цього безліч і дешевий китай який гуде як паровоз і сама гума як квадратна за відчуттями, не кажу вже навіть про балансування. По контику все просто ідеально, на дорозі особливо коли прогріта взагалі не галасуй, ти просто їдеш і забуваєш. На рахунок гальмівного шляху, тут теж все чітко хоча гума м'яка і малюнок асиметричний. На рахунок аквапланування спірний момент, якщо валити в повороті по воді вам нічого не допоможе, а якщо норм використовувати і не вкладати її то буде служити і ніяких водних процедур можна не бояться. Боковини в той же час м'які та міцні, є бічний поріз, але ні шишка не вилізла. При температурах близько 4-5 градусів гума стає помітно дубовою і галасливою, так що рекомендую міняти на зиму вчасно, щоб уникнути несподіваних непоняток на дорозі. Alex: |
Преміальні «Контики» у шостому коліні поєднують кращі експлуатаційні якості шин Continental ContiPremiumContact 5 і Continental ContiSportContact 5.
Чуйне поведінка
У спортивній версії автогуми модель запозичила дизайн плечевин з довгими блоками внутрішнього сегмента. Його гармонійно доповнює асиметрична геометрія центрального ребра протектора. Покришка «на ура» витримує бічні навантаження при закладанні лихих віражів і демонструє відмінну курсову стійкість при пересуванні на високій швидкості по прямій. Додаткову стійкість шини до деформацій забезпечує посилена конструкція брекера, що надає поведінці автогуми більше стабільності і надійності.
Компаунд Black Chilli
Гумовий «коктейль» Continental ContiPremiumContact 6 носить ім'я Black Chilli. Оновлений компаунд характеризується еластичністю і чіпкістю за асфальтові дорожні покриття, будь вони мокрими або сухими. За «мокре» зчеплення моделі проставлено клеймо А, згідно з європейською системою маркування автошин. Також на поліпшення зчіпних властивостей працює підвищений вміст силіки в гумосуміші.
Частий призер
У всіляких тестах річної автогуми шості преміальні «Контики» стабільно займають місця в першій п'ятірці призерів. Програють вони лише по одному параметру — рівня гучності на тлі однолітків. Надмірним його, звичайно ж, не назвеш, але за мірками флагманських покришок все-таки хотілося б чути поменше шуму при русі. Нівелювати цей недолік покликані найвищий рівень комфорту поїздки і тривалий експлуатаційний ресурс шини (близько 40 тис. км пробігу).
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 94V | від 5 299 грн. | 39 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 94Y | від 7 517 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 94Y Audi | від 7 287 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98W | від 6 355 грн. | 15 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98W Volvo | від 6 323 грн. | 20 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R18 98Y | від 5 828 грн. | 43 пропозиції |