Кондиціонер Cooper&Hunter Vital CH-S24SRP 70 м²
Відео 10 | 16 460 грн. Купити! Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24SRPArizona.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Cooper&Hunter Vital CH-S24SRP 70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:70 м²
Споживання:2250/2250 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Vital CH-S24SRP
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
3 11 1 3 |
Кондей виглядає класно, але проблем вистачає, дуже розчарував. класний дизайн, ціна, холод, пульт. проблеми з електронікою - не запам'ятовує налаштування, перемикаються режими власними силами, підвищений рівень шуму, витоку фреону через мікротріщини. користуюся Cooper&Hunter Vital CH-S12SRP місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
недорогий, фільтрація повітря, не шумить, авторежим, таймер на фото - красивий, в реальності непоганий, але все ж таки неуглокутний, виглядає під певними кутами масивним, не хоче працювати на обігрів вже при -4 градусах, іноді не запам'ятовує налаштування, кімната рівно 20 м2 - іноді не вистачає потужності, коли дуже жарко і доводиться ставити на максимальні обороти Yurik: користуюся Cooper&Hunter Vital CH-S07SRP місяць і більше рекомендую не купувати |
Користуюся кондиціонером рівно рік. Встановлював у квітні 2013 року. спеку витримує на УРА! Може комусь нагоді: таку модель купував на спальню 12 м, 6 поверх, південна сторона, 1 телевізор, комп'ютера немає, стіни спеціально утеплені, 2 людини і кіт) Холодить чудово, навесні, коли в Києві відключили опалення, а на вулиці було ще холодно включав на обігрів тепле повітря видає. Більше від нього нічого і не вимагаю. В інтернеті пишуть, що і при -5 включають на обігрів взимку, цієї зими спробую. З приводу пульта – легкий та зрозумілий. Перед покупкою читав що не всі зналися на кнопках, не знаю хто як а я швидко все зрозумів. Моя порада всім на майбутнє а візьміть та просто не пошкодуйте часу та почитайте інструкцію, її ж не просто так друкують)))))) свої гроші відпрацьовує явних недоліків як на мене немає користуюся Cooper&Hunter Vital CH-S07SRP місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
9 грудня 2017, 06:46
РЕЖИМЫ COOL PLAZMA #
КОГДА НАЖИМАЕШЬ НА КНОПКУ HEALTH - ПООЧЕРЁДНО ВКЛЮЧАЕТСЯ 3 РЕЖИМА - AIR,HEALTH,AIRHEALTH, КАКАЯ МЕЖДУ НИМИ РАЗНИЦА, КАК РАБОТАЕТ КАЖДЫЙ ИЗ НИХ ?
anonim
27 листопада 2017, 23:46
Как включить время включения TIMER ON #
как включить время включения TIMER ON ? Что-то не получается по инструкции ! Кто знает ? спасибо.
anonim
18 квітня 2017, 20:35
Как включить обогрев? #
Выставили кондиционер на тепло,он три минуты подавал теплый воздух,а потом остановился? Почему?
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter CH-S24SRP:
- Turbo режим
- Знімна панель, що миється
- Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блока
- Бактерицидна покриття пульта ДУ
- Автоматична система захисту від обмерзання
- Блокування управління
Модификації Cooper&Hunter Vital CH-S24SRP
Ціни на Cooper&Hunter Vital CH-S24SRP |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Vital CH-S09SRP 25 м² | від 8 015 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S12SRP 32 м² | від 9 235 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S18SRP 50 м² | від 14 781 грн. | 1 пропозиція | ||
Cooper&Hunter Vital CH-S24SRP 70 м² | від 16 460 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →