Кондиціонер Cooper&Hunter GKH12BA-K3DNA2A/I 35 м²
Cooper&Hunter GKH12BA-K3DNA2A/I 35 м²
Тип:мультиспліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GKH12BA-K3DNA2A/I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cooper&Hunter GKH12BA-K3DNA2A/I
Ціни на Cooper&Hunter GKH12BA-K3DNA2A/I |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter GKH12BA-K3DNA2A/I 35 м² | від 14 977 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter GKH18BA-K3DNA2A/I 45 м² | від 15 967 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooper&Hunter GKH24BA-K3DNA1A/I 71 м² | від 20 267 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →