Кондиціонер Cooper&Hunter Winner CH-S07FTX5 22 м²
Відео 2Фото 7 |
Високоефективний багатоцільовий побутовий кондиціонер для настінного монтажу. Призначений для роботи в житлових і невеликих офісних приміщеннях площею до 22 м². Відрізняється високою енергоефективністю роботи як у режимі охолодження (А++), так і в режимі нагрівання (класи А++). Є молодшою моделлю з лінійки кондиціонерів Cooper&Hunter Vital, які якісно адаптовані для вітчизняних кліматичних умов, завдяки чому режим обігріву залишається ефективним навіть при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -15 °C).
Використання покращеного інверторного компресора від японської компанії Daikin дозволяє кондиціонера Cooper&Hunter Winner CH-S07FTX5 забезпечувати підвищену точність регулювання заданої температури і демонструвати низький рівень шуму, що особливо важливо при використанні в спальні. Для очищення оброблюваного повітря від пилу передбачена система фільтрів 7-SKY Technology і спеціальний іонізатор Smart-iON, збагачує повітря негативно зарядженими аероіонами. Є програмований таймер і повністю автоматичний режим роботи, при якому досить лише задати бажану температуру повітря. При виключенні система управління виконує автоматичну самоочищення теплообмінників, що виключає хвороботворних мікроорганізмів. Є функція автоматичного рестарту для відновлення після збою живлення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Winner CH-S07FTX5 22 м²
Усі ціни 9 →Кондиционер Cooper&Hunter Winner CH-S07FTX5 | 16 499 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07FTX5 | 20 280 грн. |
Cooper&Hunter CH-S07FTX5 | 20 280 грн. |
Cooper&Hunter CH-S07FTX5 | 14 965 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Cooper&Hunter Winner (Inverter) CH-S0 | 20 280 грн. |
0 3 1 4 |
Гарний кондиціонер. Хороше рішення. Дуже задоволені функцією таймер - можна вибрати режим і встановити час коли увімкнути кондиціонер. Супер – заходиш у квартиру – а там свіжо та комфортно! Комплектується 7 фільтрами очищення повітря. Зовсім не галасливий під час роботи. Відмінний та зручний пульт управління. Гідний кондиціонер. Виктория: користуюся Cooper&Hunter Winner CH-S07FTX5 кілька місяців |
Раніше користувався бюджетним кондиціонером, який працював відверто погано. По-перше, він був дуже галасливим, а по-друге, користі від його роботи практично ніякої не було – ефект мінімальний. Через п'ять років експлуатації він таки вийшов з ладу, ремонтувати не стали, натомість вирішив взяти модель дорожче і з більшою потужністю, оскільки кімната велика. Працює дуже якісно, температура у будинку впевнено тримається на одному рівні, є режим обігріву. Працює система добре. Повітря швидко охолоджується, при цьому воно стає м'якшим і приємнішим. Жодних зайвих запахів у будинку немає, дихається легко, як після дощу. Є режим роботи на обігрів приміщення. Підняти температуру на кілька градусів можна без проблем, не вдаючись до електрообігрівача. При цьому пристрій цілком може працювати навіть при морозах - не найкращий варіант для обігріву приміщення взимку, звичайно, але як запасний або тимчасовий піде нормально, або навіть просто для фільтрації повітря взимку - те, що потрібно. Загалом можливість працювати при низьких температурах повітря - величезний плюс. І ще одні суттєвий плюс – повний набір сучасних функцій: іонізація, холодна плазма та ін. Також порадував зовнішній вигляд – дизайн простий, але внутрішній блок не виглядає дешево. Розміри не найкомпактніші, але кондиціонер тонкий. Недоліків поки що не виявив. Ну хіба що все-таки є шум при роботі. Я не вважаю це проблемою, тому що це зовсім не шкодить комфорту (принаймні для мене). користуюся Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 місяць і більше |
Купили на початку літа 2015, трохи розчарований, але в принципі з основним завданням справляється інвертор за непогану ціну, нормально охолоджує, зовнішній вигляд на відмінно, зручний пульт іонізація майже не працює, холодна плазма не усуває запахи, за рівнем шуму не краще ніж звичайний неінвертор, обігрів дуже розчарував – якщо одним із критеріїв вибору кондиціонера є обігрів – цей кондей точно не для вас. зовнішній блок схильний до вібрації - спочатку встановив на стіну балкона, він довелося переважити в інше місце через вібрацію, тепер на звичайній стіні вже терпимо. користуюся Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Cooper&Hunter Winner CH-S07FTX5
Ціни на Cooper&Hunter Winner CH-S07FTX5 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Winner CH-S07FTX5 22 м² | від 14 965 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 26 м² | від 17 560 грн. | 14 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Winner CH-S12FTX5 35 м² | від 19 160 грн. | 14 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Winner CH-S18FTX5 50 м² | від 25 700 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5 67 м² | від 32 390 грн. | 9 пропозицій |