USB-флешка Corsair Voyager GT USB 3.0 New 64 ГБ
Фото 3 |
Corsair Voyager GT USB 3.0 New 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Voyager GT USB 3.0 New 64 ГБ
Усі ціни 11 →USB флеш накопичувач Corsair 64GB Voyager GT USB 3.0 (CMFVYGT3C-64GB) | 1 420 грн. |
флеш пам`ять Voyager® GT 64GB USB 3.0 CMFVYGT3C-64GB | 1 156 грн. |
Corsair 64GB Flash Voyager GT (CMFVYGT3C-64GB) CMFVYGT3C-64GB | 1 296 грн. |
Corsair CMFVYGT3C-64GB | 1 299 грн. |
Corsair CMFVYGT3C-64GB — Флеш пам'ять USB Voyager GT 64GB | 1 299 грн. |
ще 6 пропозицій
Было у меня этих флешек аж 4 штуки - всё благополучно сломались, некоторые через 2 недели, некоторые через полгода, некоторые через месяц. Забил уже и не стал по гарантии менять. Скорость чтения и записи, противоударный корпус, световая индикация. БРАК!!!!! користуюся Corsair Voyager GT USB 3.0 New 16Gb місяць і більше рекомендую не купувати |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості usb-флешки Corsair Voyager GT USB 3.0 New 64Gb:
- Корпус із захистом від пилу та вологи
Рекомендуємо