Зарядний пристрій CTEK CT5 Start/Stop
Відео 3 |
CTEK CT5 Start/Stop |
|
Для автомобілів з системою Start/Stop.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CTEK CT5 Start/Stop
Усі ціни 9 →Зарядний пристрій CTEK CT5 START STOP | 6 040 грн. |
Зарядное устройство CT5 START/STOP для аккумуляторов 12V (AGM / Ca/Ca / GE | 4 448 грн. |
Зарядное устройство CTEK CT5 START/STOP для аккумуляторов 40-107 | 6 040 грн. |
Зарядний пристрій CTEK CT5 START/STOP для акумуляторів 40-107 | 6 040 грн. |
CTEK CT5 START/STOP 40-107 | 4 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →