Литий диск DBV Andorra 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA74,1
Фото 6 | від 7 987 до 8 740 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації DBV Andorra 25
Характеристики
DBV Andorra 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DBV 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DBV.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DBV Andorra 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA74,1
Сортувати
DBV Andorra Black Front Polish R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA74.1 | 8 740 грн. |
DBV Andorra (6.5J x 16 5x114.3 ET40 DIA74.1 Black) | 7 987 грн. |
DBV Andorra Black R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA74.1 | 8 280 грн. |
DBV Andorra Silver Painted R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA74.1 | 8 004 грн. |
Закрити
Схожі