Електрочайник De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BW коричневий
Фото 5 | Товар застарів 2 399 грн. Тип: електрочайник; Дизайн: ретро; Об'єм (л): 1.7; Споживана потужність (Вт): 2000; Нагрівальний елемент: прихований; Покриття нагрівача: нержавіюча сталь; Індикатор рівня води: за ручкою (збоку); Знімна кришка; Подача води: Форма корпуса: конічна; Матеріал: сталь; Габарити (см): 23х23х27 |
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 3 4 10 |
Класний чайник. Стоїть на роботі. Працює більше пів року, тихий, жодних слідів від клею чи іржі немає, приїхав в упаковці з пломбами. Тихий, швидко закипає, надійна конструкція Ні користуюся De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG кілька місяців |
Показано 1 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BW
Ціни на De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BW |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BG бежевий | від 2 364 грн. | 18 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.GR оливковий | від 2 699 грн. | 17 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.AZ синій | від 2 339 грн. | 36 пропозицій | ||
De'Longhi Icona Vintage KBOV 2001.BK чорний | від 2 339 грн. | 37 пропозицій |