Лялька DEFA The Beautiful Princess 8077 (8077)
DEFA The Beautiful Princess 8077 |
|
В асортименті 3 види.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DEFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DEFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DEFA The Beautiful Princess 8077
Лялька Defa з донькою і конячкою (8077) | 416 грн. |
Лялька Defa донька поні аксесуари (8077) | 575 грн. |
Лялька DEFA в наборі з маленькою лялечкою і аксесуарами Defa (8077) | 495 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →