Литий диск Dezent RE 7x16/5x112 ET38 DIA57,1
Фото 18 | від 6 322 до 6 601 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Dezent RE 67
Характеристики
Dezent RE 7x16/5x112 ET38 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent RE 7x16/5x112 ET38 DIA57,1
Dezent RE R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA57.1 Silver TREP8SA38A | 6 387 грн. |
Dezent RE R16 W7 PCD5x112 ET38 DIA57.1 Silver | 6 601 грн. |
Диски Dezent RE 7x16 5x112 ET38 DIA57,1 (silver) (1000948251) | 6 322 грн. |
Закрити
Схожі