Литий диск Diewe Trina 9x21/5x130 ET50 DIA71,6
Відео 7Фото 11 | від 14 420 до 15 399 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Diewe Trina 119
Характеристики
Diewe Trina 9x21/5x130 ET50 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diewe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diewe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Diewe Trina 9x21/5x130 ET50 DIA71,6
Сортувати
Диски Diewe Wheels Trina 9x21 5x130 ET50 DIA71,6 (silver) | 15 309 грн. |
DIEWE WHEELS TRINA ARGENTO - Silber (R21 W9.0 PCD5x130 ET50 DIA71.6) | 15 399 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 9x21 5x130 ET50 DIA71,6 (silver) (1001027578) | 14 420 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 9x21 5x130 ET50 DIA71,6 (matt black) | 15 309 грн. |
Диски Diewe Wheels Trina 9x21 5x130 ET50 DIA71,6 (platin matt) | 15 309 грн. |
DIEWE WHEELS TRINA NERO - Schwarz Matt (R21 W9.0 PCD5x130 ET50 DIA71.6) | 15 399 грн. |
DIEWE WHEELS TRINA PLATIN - Platin Matt (R21 W9.0 PCD5x130 ET50 DIA71.6) | 15 399 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі