Свердловинний насос Dongyin 777141
Dongyin 777141 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777141
Усі ціни 11 →Свердловинний відцентровий насос Dongyin 0.75 кВт 140 л/хв 1.8 м кабель 77 | 7 311 грн. |
Насос центробежный Dongyin 0.75кВт H 58 (777141) | 7 481 грн. |
Dongyin Dongyin 4SDm6/8 (777141) 777141 | 7 696 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.75кВт H 58(38)м Q 140(100)л/хв d102мм (777141 | 7 696 грн. |
Насос відцентровий свердловинний DONGYIN 0.75кВт H 58(38)м Q 140(100)л/мин | 7 696 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777141:
- Моделі з маркуванням 3 оснащені трифазним двигуном
Модификації Dongyin 777141
Ціни на Dongyin 777141 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777141 | від 6 649 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777142 | від 7 154 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777143 | від 8 482 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777144 | від 10 936 грн. | 9 пропозицій | ||
Dongyin 7771453 | від 18 403 грн. | 1 пропозиція | ||
Dongyin 7771473 | від 20 073 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →