Свердловинний насос Dongyin 777153
Dongyin 777153 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777153
Усі ціни 9 →Dongyin насос центробежный 1.5кВт H 76 (777153) | 9 555 грн. |
Dongyin Dongyin 4SDm8/12 (777153) 777153 | 8 376 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 1.5кВт H 76(47)м Q 180(133)л/хв d102мм (777153) | 8 376 грн. |
Насос Dongyin 777153 Центробіжний 1.5кВт H 76(47)м Q 180(133)л/хв Ø102мм ( | 9 614 грн. |
Насос відцентровий свердловинний DONGYIN 1.5кВт H 76(47)м Q 180(133)л/мин | 8 376 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777153:
- Моделі з маркуванням 3 оснащені трифазним двигуном
Модификації Dongyin 777153
Ціни на Dongyin 777153 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777151 | від 6 554 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777152 | від 7 154 грн. | 7 пропозицій | ||
Dongyin 777153 | від 8 376 грн. | 9 пропозицій | ||
Dongyin 777154 | від 10 941 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 7771563 | від 18 561 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 7771573 | від 22 304 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 7771583 | від 26 857 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →