Литий диск Dotz CP5 8,5x19/5x114,3 ET34 DIA71,6
Фото 10 | від 8 120 до 13 264 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):34 мм |
Модифікації Dotz CP5 52
Характеристики
Dotz CP5 8,5x19/5x114,3 ET34 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dotz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dotz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dotz CP5 8,5x19/5x114,3 ET34 DIA71,6
Сортувати
Литые диски Dotz CP5 R19 W8.5 PCD5x114.3 ET34 DIA71.6 (matt graphite) 1001 | 8 557 грн. |
Dotz CP5 R19 W8.5 PCD5x114,3 ET34 DIA71.6 BLACK POLISHED | 13 264 грн. |
Диски Dotz CP5 8,5x19 5x114,3 ET34 DIA71,6 (matt graphite) | 8 211 грн. |
Dotz CP5 (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET34 DIA71.6) graphite matt | 8 410 грн. |
Dotz CP5 8.5x19 5x114.3 ET34 DIA71.6 MGR | 8 120 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі