Бойлер Drazice BTO 5 UP
Drazice BTO 5 UP |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice BTO 5 UP
Усі ціни 6 →Бойлер Drazice BTO 5 UP 105313200 | 5 358 грн. |
Drazice Drazice BTO 5 UP | 3 736 грн. |
Бойлер Drazice BTO 5 UP | 4 963 грн. |
Бойлер Drazice BTO 5 UP | 5 144 грн. |
Водонагрівач Drazice BTO-5 UP (безнапірний) | 4 929 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель BTO-5 IN — розміщення під мийкою
- Модель BTO-5 UP — розміщення над мийкою
Модификації Drazice BTO 5 UP
Ціни на Drazice BTO 5 UP |
---|---|---|---|---|
Drazice BTO 5 IN | від 3 736 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice BTO 5 UP | від 3 736 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice BTO 10 IN | від 4 744 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice BTO 10 UP | від 4 744 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо