Бойлер Drazice OKC 300 NTR/1 MPa
Drazice OKC 300 NTR/1 MPa |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKC 300 NTR/1 MPa
Бойлер Drazice OKC 300 NTR/1 MPa 121070401 | 31 178 грн. |
Бойлер непрямого нагрівання Drazice OKC 300 NTR/1MPa | 40 680 грн. |
Бойлер Drazice OKC 300 NTR/1 MPa с нижней крышкой 121070485 | 31 522 грн. |
Модификації Drazice OKC 300 NTR/1 MPa
Ціни на Drazice OKC 300 NTR/1 MPa |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 300 NTR/1 MPa | від 31 178 грн. | 3 пропозиції | ||
Drazice OKC 400 NTR/1 MPa | від 42 506 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 500 NTR/1 MPa | від 51 595 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 750 NTR/1 MPa | від 111 806 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 1000 NTR/1 MPa | від 124 021 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 1500 NTR/1 MPa | від 406 098 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 2000 NTR/1 MPa | від 464 414 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →