Бойлер Drazice OKC 200 NTR/BP
Drazice OKC 200 NTR/BP |
|
Високопродуктивний накопичувальний водонагрівач середнього класу, модель має циліндричну форму і використовується в якості додаткового модуля спільно з опалювальним котлом. Через потужний теплообмінник 32 кВт пропускається теплоносій, що віддає частину енергії вмісту емальованого зсередини бака, захищеного від надлишкового тиску. При цьому ємність бака конкретно цієї модифікації становить 208 л, хоча в рамках серії виробник також випускає рішення об'ємом від 148 до 945 л.
Для нагріву води на 50 °C достатньо всього 23 хвилини, а максимальна температура може досягати цілих 90 °C, тому бойлер Drazice OKC 200 NTR/BP зможе безперебійно обслуговувати навіть душові побутових приміщень промислових підприємств. Внаслідок пристойною маси агрегат доцільно розміщувати на підлозі або спеціальному стенді, оскільки міцності цегляної кладки може виявитися недостатньо для утримання кріпильних деталей. Іржа всередині практично не утворюється завдяки активно бере участь в електрохімічних процесах анода з магнію, який слід періодично замінювати на новий екземпляр під час планових чисток від накопиченого осаду на дні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Купити Drazice OKC 200 NTR/BP
Усі ціни 14 →Drazice Drazice OKC 200 NTR/BP (110770101) | 30 681 грн. |
Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 200 NTR/BP (без Тена) (1107701101) 11 | 29 738 грн. |
Бойлер Drazice OKC 200 NTR/BP с боковым фланцем 1107701101 | 39 837 грн. |
Drazice Drazice OKC 200 NTR/BP з бічним фланцем | 27 808 грн. |
Бойлер Drazice OKC 200 NTR/BP косвенного нагрева | 38 316 грн. |
Модификації Drazice OKC 200 NTR/BP
Ціни на Drazice OKC 200 NTR/BP |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 160 NTR/BP | від 22 398 грн. | 21 пропозиція | ||
Drazice OKC 200 NTRR/BP | від 28 479 грн. | 25 пропозицій | ||
Drazice OKC 200 NTR/BP | від 27 808 грн. | 14 пропозицій | ||
Drazice OKC 250 NTRR/BP | від 32 320 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice OKC 250 NTR/BP | від 30 502 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice OKC 300 NTRR/BP | від 37 399 грн. | 23 пропозиції | ||
Drazice OKC 300 NTR/BP | від 32 399 грн. | 26 пропозицій | ||
Drazice OKC 400 NTRR/BP | від 62 610 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice OKC 400 NTR/BP | від 48 147 грн. | 4 пропозиції | ||
Drazice OKC 500 NTRR/BP | від 64 889 грн. | 13 пропозицій | ||
Drazice OKC 500 NTR/BP | від 44 999 грн. | 16 пропозицій | ||
Drazice OKC 750 NTRR/BP | від 157 863 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice OKC 750 NTR/BP | від 127 058 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice OKC 1000 NTRR/BP | від 164 024 грн. | 5 пропозицій | ||
Drazice OKC 1000 NTR/BP | від 153 116 грн. | 5 пропозицій |