ДБЖ Elim PNK-12-300 480 ВА
Відео 7Фото 4 |
Elim PNK-12-300 480 ВА |
|
Відносно недорогий інверторний ДБЖ, призначений для безперервної роботи. Ефективна потужність моделі становить 300 Вт, а вихідний сигнал має форму чистої синусоїди. У моделі Elim PNK-12-300 суміщені відразу 3 пристрої: перетворювач, стабілізатор і зарядний. ДБЖ використовує зовнішній АКБ (не входить в постачання). У ролі батареї можна використовувати як гелевий акумулятор, так і класичний автомобільний АКБ.
Ємність батарейного блока не повинна перевищувати 200 Агод. Стабілізація вхідної напруги здійснюється в діапазоні 145-275 В. Максимальний струм зарядки — 20 А. Для захисту джерела безперебійного живлення використовується запобіжник з плавким елементом. Якщо відбудеться спрацьовування запобіжника, його необхідно буде міняти на новий. Пристрій забезпечує надійну і стабільну живлення обладнання.
Для резервного живлення виділено 2 розетки. Передбачена функція холодного старту. Про зміни режимів роботи сповіщає звуковий оповіщувач. Є світлодіодна індикація. Звернемо увагу на те, що корпус моделі пристосований для ручного транспортування, а вага без батарейного блока становить 7 кг. ДБЖ відрізняється безшумною роботою і не схильний до надмірного нагрівання, може послужити хорошим вибором для експлуатації в домашніх умовах, в офісі і навіть на природі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elim.
Купити Elim PNK-12-300 480 ВА
Усі ціни 8 →ИБП Elim-Украина ПНК-12-300 | 6 724 грн. |
ДБЖ Elim-УкраЇна ПНК-12-300 | 6 560 грн. |
ИБП Elim-Украина ПНК-12-300 | 6 550 грн. |
ИБП правильная синусоида Элим Украина ПНК-12-300 (300W), 12V под внешний а | 6 083 грн. |
Елім-Україна ПНК-12-300 | 7 539 грн. |
Модификації Elim PNK-12-300
Ціни на Elim PNK-12-300 |
---|---|---|---|---|
Elim PNK-12-300 480 ВА | від 6 083 грн. | 8 пропозицій | ||
Elim PNK-12-600 960 ВА | від 6 839 грн. | 9 пропозицій | ||
Elim PNK-12-800 1280 ВА | від 7 961 грн. | 10 пропозицій | ||
Elim PNK-12-1000 1600 ВА | від 9 400 грн. | 4 пропозиції |