Кухонна мийка Elleci Easy 290 780x435
Фото 4 |
Elleci Easy 290 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Easy 290 780x435
Усі ціни 43 →Elleci Elleci Easy 290 Aluminium 79 | 6 999 грн. |
Elleci EASY 290 | 7 999 грн. |
Мийка ELLECI EASY 290 TITANIUM 73 | 7 999 грн. |
Мийка гранітна Elleci EASY 290 Aluminium 79 | 6 999 грн. |
Кухонна мийка Elleci EASY 290 Full Black 40 | 6 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elleci Easy 290
Ціни на Elleci Easy 290 |
---|---|---|---|---|
Elleci Easy 135 680x500 | від 5 465 грн. | 125 пропозицій | ||
Elleci Easy 290 780x435 | від 6 600 грн. | 45 пропозицій | ||
Elleci Easy 300 790x500 | від 6 586 грн. | 155 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →