Матрац EMM ComFort Hard 80x190
від 2 443 до 3 161 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 140 кг Висота:17 см |
Модифікації EMM ComFort Hard 16
Характеристики
EMM ComFort Hard 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM ComFort Hard 80x190
Сортувати
Матрас ЕММ Comfort Hard 80х190 + наматрасник в подарок | 2 874 грн. |
Матрац пружинний ComFort Hard 80x190 | 2 443 грн. |
Матрас ComFort Hard ортопедичний пружинний 80х190 см | 2 870 грн. |
Матрац двосторонній 80х190 EMM ComFort HARD | 2 824 грн. |
Ортопедичний матрац Comfort Hard, 80х190 | 3 161 грн. |
Матрац Sleep&Fly ортопедичний пружинний GA Online ComFort Hard 190x80 см | 2 872 грн. |
Закрити
Рекомендуємо