Термос Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.35 0.35 л
Фото 14 | Товар застарів 1 419 грн. Тип: термос; Об'єм (мл): 350; Відкривання/подача: клапан; Матеріал колби: нержавіюча сталь; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Додаткова чашка / миска; Розміри (мм): 180x79; Вага (г): 330; |
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esbit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esbit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості термоса Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.35:
- Комплектується додатковою пробкою без клапана
Модификації Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.35
Ціни на Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.35 |
---|---|---|---|---|
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.5 0.5 л | від 999 грн. | 35 пропозицій | ||
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 0.75 0.75 л | від 1 299 грн. | 50 пропозицій | ||
Esbit Stainless Steel Vacuum Flask 1.0 1 л | від 1 346 грн. | 58 пропозицій |