Автоакумулятор Exide Premium EA654
Відео 19 | від 3 154 до 4 422 грн. Порівняти ціни 18 →Призначення:авто Ємність:65 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:580 A |
Модифікації Exide Premium 21
Характеристики
Exide Premium EA654 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Exide Premium EA654
Сортувати
Аккумулятор 65Ah-12v Exide PREMIUM (230х173х222) ,R,EN580,Корея EA654 | 4 154 грн. |
Аккумулятор автомобильный exide premium 65a (ea654) | 3 596 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 65A (EA654) EA654 | 3 154 грн. |
EXIDE Акумулятор автомобільний EXIDE PREMIUM 65A (EA654) EA654 | 3 154 грн. |
EXIDE EA654UCENKA | 3 164 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
0 4 2 5 |
Перед цим був такий самий. Проживши майже 8 років. Взявши такий самий. Вже 3 рік працює. Якість Німа Игорь Фомиченко: користуюся Exide Premium EA640 більше року |
навіть не відпрацював 3х років самий звичайний мало пропрацював |
Проездил на таком ровно 4 года! За время эксплуатации проблем не было. Перестал работать резко, машина не завелась, после зарядки завелась еще 2 раза и все. Алексей: користуюся Exide Premium більше року |
Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Рекомендуємо