Умивальник Flaminia Miniwash 75 750 мм
Фото 6 |
Flaminia Miniwash 75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Miniwash 75 750 мм
Усі ціни 7 →Раковина накладна Flaminia Miniwash 75 см fango MW75PR | 12 603 грн. |
РаковинанакладнаянастолешницуFlaminiaMiniwash75x42хh13см,цвет-белыйглянцев | 10 670 грн. |
Раковина керамічна 75 см Flaminia Miniwash 75, white / platinum (MW75PR) | 13 920 грн. |
Раковина накладна Flaminia Miniwash 75 см argilla MW75PR | 12 603 грн. |
Раковина накладна Flaminia Miniwash 75 см antracite MW75PR | 12 603 грн. |
Раковина накладна Flaminia Miniwash 75 см MW75PR | 9 405 грн. |
Раковина керамічна 75 см Flaminia Miniwash 75, white (MW75S) | 8 960 грн. |
Модификації Flaminia Miniwash 75
Ціни на Flaminia Miniwash 75 |
---|---|---|---|---|
Flaminia Miniwash 48 480 мм | від 8 760 грн. | 2 пропозиції | ||
Flaminia Miniwash MWL60 600 мм | від 8 440 грн. | 5 пропозицій | ||
Flaminia Miniwash 75 750 мм | від 8 960 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →