Батут FUNFIT 404 Safety Net
Відео 1Фото 3 | 2 489 грн. Купити! Стрибкове полотно, мат для батута FunFit 395 - 404 см на 80 пружин ЧорнийМаркетплейс: Rozetka.ua FINEGOODSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
FUNFIT 404 Safety Net |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FUNFIT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FUNFIT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Жахливий батут, ламався разів 5, рама дуже хистка тримається на соплях, ніжки постійно вилітають. Кому треба купити шматок алюмінію зі пружинами та гумою сміливо купуйте Немає рама дуже хистка тримається на соплях, ніжки постійно вилітають. smics_1_s: користуюся FUNFIT 490 Safety Net кілька місяців |
Замість батуту Funfit інтернет магазин Delovera надіслав батут Skyjump. Витримує і дорослих, і дітей. Отвори для кріплення захисної сітки не співпадали. Довелося просвердлювати нові отвори. Dmytro Nordictravel: користуюся FUNFIT 312 Safety Net менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації FUNFIT 404 Safety Net
Ціни на FUNFIT 404 Safety Net |
---|---|---|---|---|
FUNFIT 183 Safety Net | від 4 499 грн. | 9 пропозицій | ||
FUNFIT 252 Safety Net | від 5 499 грн. | 16 пропозицій | ||
FUNFIT 312 Safety Net | від 6 499 грн. | 10 пропозицій | ||
FUNFIT 404 Safety Net | від 2 489 грн. | 1 пропозиція | ||
FUNFIT 465 Safety Net | від 13 277 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →